Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –державний реєстратор

• 464

Семенівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –державний реєстратор

Кваліфікаційні вимоги:

• освіта вища за спеціальністю правознавство
  • вміння працювати за персональним комп’ютером
  • знання державної мови
  • без вимог до стажу роботи на посаді державного реєстратора

перевага надаватиметься претендентам, які мешкають на території Семенівської сільської ради

Документи від претендентів:  заява на участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4Х6см.; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларації про майно, доходи, витрати і забов’язання фінансового характеру за 2016 рік, за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копія паспорта громадянина України (1,2,11 сторінки); копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозабов’язаних); довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності).

Документи приймаються протягом 30 днів з 27 березня 2017 р. до Семенівської сільської ради, за адресою: с. Семенівка вул.. Першотравнева, 57, Мелітопольського району, 72355.

Телефон для довідок: 44-90-99; 44-91-41; 44-95-10.

Семенівській сільський голова                                А.В. Єрмоленко