Про проведення в Семенівській с/р перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

СЕМЕНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

сільського  голови

26 жовтня 2016 р.                                                                 № 186

Про початок та проведення в Семенівській с/р

перевірки, передбаченої Законом України

«Про очищення влади»

Керуючись Законом України «Про очищення влади», відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади», з метою недопущення до участі в управлінні державними справами осіб, щодо яких застосовуються заборони, встановлені Законом України «Про очищення влади»:

1. Провести перевірку, передбачену  Законом України «Про очищення влади», щодо Іванової Оксани Федорівни, призначеної на посаду спеціаліста землевпорядника Семенівської сільської ради.
  2. Встановити дату початку проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» з 26 жовтня 2016 р.
  3. Визначити Башаріну Віру Володимирівну, секретаря Семенівської с/р, відповідальною за проведення перевірки.
  4. Секретарю Семенівської с/ради Бащаріній В.В. у терміни, визначені законодавством, забезпечити:
    1. Оприлюднення даного розпорядження на офіційному веб-сайті Семенівської сільської ради 26 жовтня 2016 р.
    2. Ознайомлення особи, що підлягає перевірці, зі змістом розпорядження 26 жовтня 2016 р.
    3. Розміщення на офіційному веб-сайті Семенівської сільської ради інформації про початок проходження перевірки Іванової О.Ф., копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).
    4. Підготовку та подання до Головного управління юстиції у Запорізькій області повідомлення про початок проходження перевірки особою.
    5. Оформлення належним чином завірених копій документів та підготовку запитів до відповідних органів для перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади».
    6. Підготовку для подання сільському голові довідки про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади».
    7. Приєднання матеріалів перевірки до особової справи особи, відносно якої проведено перевірку.
    8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

5. Спеціалісту землевпоряднику Семенівської сільської ради Івановій О.Ф. до 04 листопада 2016 р. надати Семенівському сільському голові Єрмоленку А.В. власноручно написану заяву про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Сільський голова:                                                           А.В. Єрмоленко