8 сесія від 22.04.2016р.

Порядок денний восьмої сесії сьомого скликання від 22 квітня 2016 року
 
1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І кв. 2016 року.
2. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 14.12.2015 р. № 01 «Про сільський бюджет на 2016 р.»
3. Про затвердження бюджетної програми «Програма фінансування у 2016 році робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування.
4. Про виділення коштів на виконання робіт по утриманню автомобільних доріг місцевого значення загального користування та включення до мережі одержувача бюджетних коштів.
5. Про затвердження бюджетної програми «Програма розвитку фізичної культури та спорту на 2016 рік»
6. Звіт про роботу КП «Семенівське» Семенівської с/ради» за І кв.2016р.
7. Про затвердження на посаді заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Семенівської с/ради Нетребко П.С.
8. Про присвоєння Семенівському сільському голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.
9. Про роботу Мелітопольського відділу ГУНП в Запорізькій області щодо недопущення торгівлі фальсифікованими алкогольними напоями та самогоном на території Семенівської сільської ради.
10. Про затвердження проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок по вул. Європейській.
11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
12. Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою.
13. Про надання згоди на обробку земельних ділянок, які перебувають в оренді Агакерімова Р.А.
14. Про затвердження Протоколів зборів співвласників земельних часток (паїв) колишнього КСП «Колос» с. Семенівка, Мелітопольського району.
15. Про затвердження рішень виконавчого комітету сільської ради. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Дата проведення сесії: 22.04.2016
№ скликання: 7
№ сесії: 8
Загальна кількість депутатів районної ради: 22
Кількість депутатів, які зареєструвалися: 18
 
Питання: 1. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за І кв. 2016 р.  
Голосування: в цілому – за - 18  депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
 
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Балченко Петро Васильович ЗА
2 Башаріна Віра Володимирівна ЗА
3 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
4 Бойко Юрій Васильович ЗА
5 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
6 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
7 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
8 Долуда Марта Леонідівна ЗА
9 Захаров Ігор Станіславович ЗА
10 Зінченко Сергій Іванович ЗА
11 Нетребко Павло Сергійович ЗА
12 Петроченко Людмила Володимир ЗА
13 Прохоров Євген Володимирович ЗА
14 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
15 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
16 Рятсеп Світлана Вікторівна ЗА
17 Усик Олена Іванівна ЗА
18 Шкітіна Світлана Олександрівна ЗА
 
Питання: 2. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 14.12.2015 р. № 01 «Про сільський бюджет на 2016 р.»
Голосування: в цілому – за - 18  депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Балченко Петро Васильович ЗА
2 Башаріна Віра Володимирівна ЗА
3 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
4 Бойко Юрій Васильович ЗА
5 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
6 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
7 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
8 Долуда Марта Леонідівна ЗА
9 Захаров Ігор Станіславович ЗА
10 Зінченко Сергій Іванович ЗА
11 Нетребко Павло Сергійович ЗА
12 Петроченко Людмила Володимир ЗА
13 Прохоров Євген Володимирович ЗА
14 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
15 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
16 Рятсеп Світлана Вікторівна ЗА
17 Усик Олена Іванівна ЗА
18 Шкітіна Світлана Олександрівна ЗА
 
Питання: 3. Про затвердження бюджетної програми «Програма фінансування у 2016 році робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування.
Голосування: в цілому – за - 18  депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Балченко Петро Васильович ЗА
2 Башаріна Віра Володимирівна ЗА
3 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
4 Бойко Юрій Васильович ЗА
5 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
6 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
7 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
8 Долуда Марта Леонідівна ЗА
9 Захаров Ігор Станіславович ЗА
10 Зінченко Сергій Іванович ЗА
11 Нетребко Павло Сергійович ЗА
12 Петроченко Людмила Володимир ЗА
13 Прохоров Євген Володимирович ЗА
14 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
15 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
16 Рятсеп Світлана Вікторівна ЗА
17 Усик Олена Іванівна ЗА
18 Шкітіна Світлана Олександрівна ЗА
 
Питання: 4. Про виділення коштів на виконання робіт по утриманню автомобільних доріг місцевого значення загального користування та включення до мережі одержувача бюджетних коштів.
 
Голосування: в цілому – за - 18 депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Балченко Петро Васильович ЗА
2 Башаріна Віра Володимирівна ЗА
3 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
4 Бойко Юрій Васильович ЗА
5 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
6 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
7 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
8 Долуда Марта Леонідівна ЗА
9 Захаров Ігор Станіславович ЗА
10 Зінченко Сергій Іванович ЗА
11 Нетребко Павло Сергійович ЗА
12 Петроченко Людмила Володимир ЗА
13 Прохоров Євген Володимирович ЗА
14 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
15 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
16 Рятсеп Світлана Вікторівна ЗА
17 Усик Олена Іванівна ЗА
18 Шкітіна Світлана Олександрівна ЗА
 
Питання: 5. Про затвердження бюджетної програми «Програма розвитку фізичної культури та спорту на 2016 рік»
 
Голосування: в цілому – за - 18  депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Балченко Петро Васильович ЗА
2 Башаріна Віра Володимирівна ЗА
3 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
4 Бойко Юрій Васильович ЗА
5 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
6 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
7 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
8 Долуда Марта Леонідівна ЗА
9 Захаров Ігор Станіславович ЗА
10 Зінченко Сергій Іванович ЗА
11 Нетребко Павло Сергійович ЗА
12 Петроченко Людмила Володимир ЗА
13 Прохоров Євген Володимирович ЗА
14 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
15 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
16 Рятсеп Світлана Вікторівна ЗА
17 Усик Олена Іванівна ЗА
18 Шкітіна Світлана Олександрівна ЗА
 
Питання: 6. Звіт про роботу КП «Семенівське» Семенівської с/ради» за І кв.2016р.
Голосування: в цілому – за - 18  депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Балченко Петро Васильович ЗА
2 Башаріна Віра Володимирівна ЗА
3 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
4 Бойко Юрій Васильович ЗА
5 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
6 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
7 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
8 Долуда Марта Леонідівна ЗА
9 Захаров Ігор Станіславович ЗА
10 Зінченко Сергій Іванович ЗА
11 Нетребко Павло Сергійович ЗА
12 Петроченко Людмила Володимир ЗА
13 Прохоров Євген Володимирович ЗА
14 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
15 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
16 Рятсеп Світлана Вікторівна ЗА
17 Усик Олена Іванівна ЗА
18 Шкітіна Світлана Олександрівна ЗА
 
Питання: 7. Про затвердження на посаді заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Семенівської с/ради Нетребко П.С.
Голосування: в цілому – за - 17  депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Балченко Петро Васильович ЗА
2 Башаріна Віра Володимирівна ЗА
3 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
4 Бойко Юрій Васильович ЗА
5 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
6 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
7 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
8 Долуда Марта Леонідівна ЗА
9 Захаров Ігор Станіславович ЗА
10 Зінченко Сергій Іванович ЗА
11 Петроченко Людмила Володимир ЗА
12 Прохоров Євген Володимирович ЗА
13 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
14 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
15 Рятсеп Світлана Вікторівна ЗА
16 Усик Олена Іванівна ЗА
17 Шкітіна Світлана Олександрівна ЗА
 
Питання: 8. Про присвоєння Семенівському сільському голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування
Голосування: в цілому – за - 11  депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
2 Бойко Юрій Васильович ЗА
3 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
4 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
5 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
6 Долуда Марта Леонідівна ЗА
7 Зінченко Сергій Іванович ЗА
8 Петроченко Людмила Володимир ЗА
9 Прохоров Євген Володимирович ЗА
10 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
11 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
 
Питання: 9. Про роботу Мелітопольського відділу ГУНП в Запорізькій області щодо недопущення торгівлі фальсифікованими алкогольними напоями та самогоном на території Семенівської сільської ради.
Голосування: в цілому – за - 18  депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Балченко Петро Васильович ЗА
2 Башаріна Віра Володимирівна ЗА
3 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
4 Бойко Юрій Васильович ЗА
5 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
6 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
7 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
8 Долуда Марта Леонідівна ЗА
9 Захаров Ігор Станіславович ЗА
10 Зінченко Сергій Іванович ЗА
11 Нетребко Павло Сергійович ЗА
12 Петроченко Людмила Володимир ЗА
13 Прохоров Євген Володимирович ЗА
14 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
15 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
16 Рятсеп Світлана Вікторівна ЗА
17 Усик Олена Іванівна ЗА
18 Шкітіна Світлана Олександрівна ЗА
 
Питання: 10. Про затвердження проектів землеустрою, щодо відведення земельних ділянок по вул. Європейській.
Голосування: в цілому – за – 18  депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Балченко Петро Васильович ЗА
2 Башаріна Віра Володимирівна ЗА
3 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
4 Бойко Юрій Васильович ЗА
5 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
6 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
7 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
8 Долуда Марта Леонідівна ЗА
9 Захаров Ігор Станіславович ЗА
10 Зінченко Сергій Іванович ЗА
11 Нетребко Павло Сергійович ЗА
12 Петроченко Людмила Володимир ЗА
13 Прохоров Євген Володимирович ЗА
14 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
15 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
16 Рятсеп Світлана Вікторівна ЗА
17 Усик Олена Іванівна ЗА
18 Шкітіна Світлана Олександрівна ЗА
 
Питання: 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
Голосування: в цілому – за - 18  депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Балченко Петро Васильович ЗА
2 Башаріна Віра Володимирівна ЗА
3 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
4 Бойко Юрій Васильович ЗА
5 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
6 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
7 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
8 Долуда Марта Леонідівна ЗА
9 Захаров Ігор Станіславович ЗА
10 Зінченко Сергій Іванович ЗА
11 Нетребко Павло Сергійович ЗА
12 Петроченко Людмила Володимир ЗА
13 Прохоров Євген Володимирович ЗА
14 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
15 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
16 Рятсеп Світлана Вікторівна ЗА
17 Усик Олена Іванівна ЗА
18 Шкітіна Світлана Олександрівна ЗА
 
Питання: 12. Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою.
Голосування: в цілому – за - 18  депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Балченко Петро Васильович ЗА
2 Башаріна Віра Володимирівна ЗА
3 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
4 Бойко Юрій Васильович ЗА
5 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
6 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
7 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
8 Долуда Марта Леонідівна ЗА
9 Захаров Ігор Станіславович ЗА
10 Зінченко Сергій Іванович ЗА
11 Нетребко Павло Сергійович ЗА
12 Петроченко Людмила Володимир ЗА
13 Прохоров Євген Володимирович ЗА
14 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
15 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
16 Рятсеп Світлана Вікторівна ЗА
17 Усик Олена Іванівна ЗА
18 Шкітіна Світлана Олександрівна ЗА
 
Питання: 13. Про надання згоди на обробку земельних ділянок, які перебувають в оренді Агакерімова Р.А.
Голосування: в цілому – за - 18 депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Балченко Петро Васильович ЗА
2 Башаріна Віра Володимирівна ЗА
3 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
4 Бойко Юрій Васильович ЗА
5 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
6 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
7 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
8 Долуда Марта Леонідівна ЗА
9 Захаров Ігор Станіславович ЗА
10 Зінченко Сергій Іванович ЗА
11 Нетребко Павло Сергійович ЗА
12 Петроченко Людмила Володимир ЗА
13 Прохоров Євген Володимирович ЗА
14 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
15 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
16 Рятсеп Світлана Вікторівна ЗА
17 Усик Олена Іванівна ЗА
18 Шкітіна Світлана Олександрівна ЗА
 
Питання: 14. Про затвердження Протоколів зборів співвласників земельних часток (паїв) колишнього КСП «Колос» с. Семенівка, Мелітопольського району.
Голосування: в цілому – за - 18  депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Балченко Петро Васильович ЗА
2 Башаріна Віра Володимирівна ЗА
3 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
4 Бойко Юрій Васильович ЗА
5 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
6 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
7 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
8 Долуда Марта Леонідівна ЗА
9 Захаров Ігор Станіславович ЗА
10 Зінченко Сергій Іванович ЗА
11 Нетребко Павло Сергійович ЗА
12 Петроченко Людмила Володимир ЗА
13 Прохоров Євген Володимирович ЗА
14 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
15 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
16 Рятсеп Світлана Вікторівна ЗА
17 Усик Олена Іванівна ЗА
18 Шкітіна Світлана Олександрівна ЗА
 
Питання: 15. Про затвердження рішень виконавчого комітету сільської ради.
Голосування: в цілому – за - 18  депутатів
     проти – немає
     утримались - немає
Результат: прийнято.
№ п/п Прізвище, ім’я, по-батькові депутата За, проти, утримався
1 Балченко Петро Васильович ЗА
2 Башаріна Віра Володимирівна ЗА
3 Безсонова Валентина Анатоліївна ЗА
4 Бойко Юрій Васильович ЗА
5 Борисенко Людмила Іванівна ЗА
6 Веліхаєв Шевкет Якубович ЗА
7 Глухарєв Олексій Олексійович ЗА
8 Долуда Марта Леонідівна ЗА
9 Захаров Ігор Станіславович ЗА
10 Зінченко Сергій Іванович ЗА
11 Нетребко Павло Сергійович ЗА
12 Петроченко Людмила Володимир ЗА
13 Прохоров Євген Володимирович ЗА
14 Родіонова Людмила Володимирівна ЗА
15 Рудаков Сергій Вікторович ЗА
16 Рятсеп Світлана Вікторівна ЗА
17 Усик Олена Іванівна ЗА
18 Шкітіна Світлана Олександрівна ЗА

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *