18 сесія від 30.11.2016 року

Порядок денний вісімнадцятої сесії сьомого скликання від

30 листопада 2016 року

 

1. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 14.12.2015 р. № 01 «Про сільський бюджет на 2016 р.

2. Про не погодження інвестиційної програми «ТОВ «Українська водна компанія»»

3. Про внесення змін до штатного розкладу сільської ради

4. Про надання послуг з вивезення побутових відходів

5. Про прийняття до комунальної власності с/р ЗТП 559

6. Про передачу до ВАТ «Запоріжжяобленерго» ЗТП 559

7. Про передачу основних засобів.

8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою гр. Глинській В.І.

9. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою гр. Глинській В.І..

10. Про приведення державного акту на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства.

11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки гр.. Азацькій С.А. 

12. Про надання пропозиції щодо укладання додаткової угоди. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дата проведення сесії: 30.11.2016

№ скликання: 7

№ сесії: 18

Загальна кількість депутатів районної ради: 22

Кількість депутатів, які зареєструвалися: 16

 

Питання: 1. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 14.12.2015 р. № 01 «Про сільський бюджет на 2016 р.

Голосування: в цілому – за – 16  депутатів

                                            проти – немає

                                            утримались - немає

Результат: прийнято.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата

За, проти, утримався

1

Балченко Петро Васильович

ЗА

2

Башаріна Віра Володимирівна

ЗА

3

Безсонова Валентина Анатоліївна

ЗА

4

Борисенко Людмила Іванівна

ЗА

5

Водіч Світлана Іллівна

ЗА

6

Глухарєв Олексій Олексійович

ЗА

7

Захаров Ігор Станіславович

ЗА

8

Зінченко Сергій Іванович

ЗА

9

Нетребко Павло Сергійович

ЗА

10

Петроченко Людмила Володимир

ЗА

11

Родіонова Людмила Володимирівна

ЗА

12

Рудаков Сергій Вікторович

ЗА

13

Рятсеп Світлана Вікторівна

ЗА

14

Скрильник Володимир Григорович

ЗА

15

Усик Олена Іванівна

ЗА

16

Шкітіна Світлана Олександрівна

ЗА

Питання: 2. Про не погодження інвестиційної програми «ТОВ «Українська водна компанія»»

Голосування: в цілому – за – 16  депутатів

                                            проти – немає

                                            утримались - 1

Результат: прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата

За, проти, утримався

1

Балченко Петро Васильович

ЗА

2

Башаріна Віра Володимирівна

ЗА

3

Безсонова Валентина Анатоліївна

ЗА

4

Борисенко Людмила Іванівна

ЗА

5

Водіч Світлана Іллівна

ЗА

6

Глухарєв Олексій Олексійович

ЗА

7

Захаров Ігор Станіславович

ЗА

8

Зінченко Сергій Іванович

УТРИМАВСЯ

9

Нетребко Павло Сергійович

ЗА

10

Петроченко Людмила Володимир

ЗА

11

Родіонова Людмила Володимирівна

ЗА

12

Рудаков Сергій Вікторович

ЗА

13

Рятсеп Світлана Вікторівна

ЗА

14

Скрильник Володимир Григорович

ЗА

15

Усик Олена Іванівна

ЗА

16

Шкітіна Світлана Олександрівна

ЗА

 

Питання: 3. Про внесення змін до штатного розкладу сільської ради

Голосування: в цілому – за – 16  депутатів

                                            проти – немає

                                            утримались - немає

Результат: прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата

За, проти, утримався

1

Балченко Петро Васильович

ЗА

2

Башаріна Віра Володимирівна

ЗА

3

Безсонова Валентина Анатоліївна

ЗА

4

Борисенко Людмила Іванівна

ЗА

5

Водіч Світлана Іллівна

ЗА

6

Глухарєв Олексій Олексійович

ЗА

7

Захаров Ігор Станіславович

ЗА

8

Зінченко Сергій Іванович

ЗА

9

Нетребко Павло Сергійович

ЗА

10

Петроченко Людмила Володимир

ЗА

11

Родіонова Людмила Володимирівна

ЗА

12

Рудаков Сергій Вікторович

ЗА

13

Рятсеп Світлана Вікторівна

ЗА

14

Скрильник Володимир Григорович

ЗА

15

Усик Олена Іванівна

ЗА

16

Шкітіна Світлана Олександрівна

ЗА

 

Питання: 4. Про надання послуг з вивезення побутових відходів

Голосування: в цілому – за – 16  депутатів

                                            проти – немає

                                            утримались - немає

Результат: прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата

За, проти, утримався

1

Балченко Петро Васильович

ЗА

2

Башаріна Віра Володимирівна

ЗА

3

Безсонова Валентина Анатоліївна

ЗА

4

Борисенко Людмила Іванівна

ЗА

5

Водіч Світлана Іллівна

ЗА

6

Глухарєв Олексій Олексійович

ЗА

7

Захаров Ігор Станіславович

ЗА

8

Зінченко Сергій Іванович

ЗА

9

Нетребко Павло Сергійович

ЗА

10

Петроченко Людмила Володимир

ЗА

11

Родіонова Людмила Володимирівна

ЗА

12

Рудаков Сергій Вікторович

ЗА

13

Рятсеп Світлана Вікторівна

ЗА

14

Скрильник Володимир Григорович

ЗА

15

Усик Олена Іванівна

ЗА

16

Шкітіна Світлана Олександрівна

ЗА

 

Питання: 5. Про прийняття до комунальної власності с/р ЗТП 559

Голосування: в цілому – за – 16  депутатів

                                            проти – немає

                                            утримались - немає

Результат: прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата

За, проти, утримався

1

Балченко Петро Васильович

ЗА

2

Башаріна Віра Володимирівна

ЗА

3

Безсонова Валентина Анатоліївна

ЗА

4

Борисенко Людмила Іванівна

ЗА

5

Водіч Світлана Іллівна

ЗА

6

Глухарєв Олексій Олексійович

ЗА

7

Захаров Ігор Станіславович

ЗА

8

Зінченко Сергій Іванович

ЗА

9

Нетребко Павло Сергійович

ЗА

10

Петроченко Людмила Володимир

ЗА

11

Родіонова Людмила Володимирівна

ЗА

12

Рудаков Сергій Вікторович

ЗА

13

Рятсеп Світлана Вікторівна

ЗА

14

Скрильник Володимир Григорович

ЗА

15

Усик Олена Іванівна

ЗА

16

Шкітіна Світлана Олександрівна

ЗА

 

Питання: 6. Про передачу до ВАТ «Запоріжжяобленерго» ЗТП 559 Голосування: в цілому – за – 16  депутатів

                                            проти – немає

                                            утримались - немає

Результат: прийнято.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата

За, проти, утримався

1

Балченко Петро Васильович

ЗА

2

Башаріна Віра Володимирівна

ЗА

3

Безсонова Валентина Анатоліївна

ЗА

4

Борисенко Людмила Іванівна

ЗА

5

Водіч Світлана Іллівна

ЗА

6

Глухарєв Олексій Олексійович

ЗА

7

Захаров Ігор Станіславович

ЗА

8

Зінченко Сергій Іванович

ЗА

9

Нетребко Павло Сергійович

ЗА

10

Петроченко Людмила Володимир

ЗА

11

Родіонова Людмила Володимирівна

ЗА

12

Рудаков Сергій Вікторович

ЗА

13

Рятсеп Світлана Вікторівна

ЗА

14

Скрильник Володимир Григорович

ЗА

15

Усик Олена Іванівна

ЗА

16

Шкітіна Світлана Олександрівна

ЗА

 

Питання: 7. Про передачу основних засобів.

Голосування: в цілому – за – 16  депутатів

                                            проти – немає

                                            утримались - немає

Результат: прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата

За, проти, утримався

1

Балченко Петро Васильович

ЗА

2

Башаріна Віра Володимирівна

ЗА

3

Безсонова Валентина Анатоліївна

ЗА

4

Борисенко Людмила Іванівна

ЗА

5

Водіч Світлана Іллівна

ЗА

6

Глухарєв Олексій Олексійович

ЗА

7

Захаров Ігор Станіславович

ЗА

8

Зінченко Сергій Іванович

ЗА

9

Нетребко Павло Сергійович

ЗА

10

Петроченко Людмила Володимир

ЗА

11

Родіонова Людмила Володимирівна

ЗА

12

Рудаков Сергій Вікторович

ЗА

13

Рятсеп Світлана Вікторівна

ЗА

14

Скрильник Володимир Григорович

ЗА

15

Усик Олена Іванівна

ЗА

16

Шкітіна Світлана Олександрівна

ЗА

 

Питання: 8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою гр. Глинській В.І.

Голосування: в цілому – за – 16  депутатів

                                            проти – один

                                            утримались - немає

Результат: прийнято.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата

За, проти, утримався

1

Балченко Петро Васильович

ЗА

2

Башаріна Віра Володимирівна

ЗА

3

Безсонова Валентина Анатоліївна

ЗА

4

Борисенко Людмила Іванівна

ЗА

5

Водіч Світлана Іллівна

ЗА

6

Глухарєв Олексій Олексійович

ЗА

7

Захаров Ігор Станіславович

ЗА

8

Зінченко Сергій Іванович

ЗА

9

Нетребко Павло Сергійович

ЗА

10

Петроченко Людмила Володимир

ЗА

11

Родіонова Людмила Володимирівна

ЗА

12

Рудаков Сергій Вікторович

ЗА

13

Рятсеп Світлана Вікторівна

ЗА

14

Скрильник Володимир Григорович

ЗА

15

Усик Олена Іванівна

ЗА

16

Шкітіна Світлана Олександрівна

ЗА

 

Питання: 9. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою гр. Глинській В.І.

 

Голосування: в цілому – за – 16  депутатів

                                            проти – немає

                                            утримались - немає

Результат: прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата

За, проти, утримався

1

Балченко Петро Васильович

ЗА

2

Башаріна Віра Володимирівна

ЗА

3

Безсонова Валентина Анатоліївна

ЗА

4

Борисенко Людмила Іванівна

ЗА

5

Водіч Світлана Іллівна

ЗА

6

Глухарєв Олексій Олексійович

ЗА

7

Захаров Ігор Станіславович

ЗА

8

Зінченко Сергій Іванович

ЗА

9

Нетребко Павло Сергійович

ЗА

10

Петроченко Людмила Володимир

ЗА

11

Родіонова Людмила Володимирівна

ЗА

12

Рудаков Сергій Вікторович

ЗА

13

Рятсеп Світлана Вікторівна

ЗА

14

Скрильник Володимир Григорович

ЗА

15

Усик Олена Іванівна

ЗА

16

Шкітіна Світлана Олександрівна

ЗА

 

Питання: 10. Про приведення державного акту на право приватної власності на землю у відповідність до чинного законодавства.

 

Голосування: в цілому – за – 16  депутатів

                                            проти – немає

                                            утримались - немає

Результат: прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата

За, проти, утримався

1

Балченко Петро Васильович

ЗА

2

Башаріна Віра Володимирівна

ЗА

3

Безсонова Валентина Анатоліївна

ЗА

4

Борисенко Людмила Іванівна

ЗА

5

Водіч Світлана Іллівна

ЗА

6

Глухарєв Олексій Олексійович

ЗА

7

Захаров Ігор Станіславович

ЗА

8

Зінченко Сергій Іванович

ЗА

9

Нетребко Павло Сергійович

ЗА

10

Петроченко Людмила Володимир

ЗА

11

Родіонова Людмила Володимирівна

ЗА

12

Рудаков Сергій Вікторович

ЗА

13

Рятсеп Світлана Вікторівна

ЗА

14

Скрильник Володимир Григорович

ЗА

15

Усик Олена Іванівна

ЗА

16

Шкітіна Світлана Олександрівна

ЗА

 

Питання: 11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки гр.. Азацькій С.А. 

 

Голосування: в цілому – за – 16  депутатів

                                            проти – немає

                                            утримались - немає

Результат: прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата

За, проти, утримався

1

Балченко Петро Васильович

ЗА

2

Башаріна Віра Володимирівна

ЗА

3

Безсонова Валентина Анатоліївна

ЗА

4

Борисенко Людмила Іванівна

ЗА

5

Водіч Світлана Іллівна

ЗА

6

Глухарєв Олексій Олексійович

ЗА

7

Захаров Ігор Станіславович

ЗА

8

Зінченко Сергій Іванович

ЗА

9

Нетребко Павло Сергійович

ЗА

10

Петроченко Людмила Володимир

ЗА

11

Родіонова Людмила Володимирівна

ЗА

12

Рудаков Сергій Вікторович

ЗА

13

Рятсеп Світлана Вікторівна

ЗА

14

Скрильник Володимир Григорович

ЗА

15

Усик Олена Іванівна

ЗА

16

Шкітіна Світлана Олександрівна

ЗА

 

Питання: 12. Про надання пропозиції щодо укладання додаткової угоди. 

 

Голосування: в цілому – за – 16  депутатів

                                            проти – 1

                                            утримались - 1

Результат: прийнято.

№ п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові депутата

За, проти, утримався

1

Балченко Петро Васильович

ЗА

2

Башаріна Віра Володимирівна

ЗА

3

Безсонова Валентина Анатоліївна

ЗА

4

Борисенко Людмила Іванівна

ЗА

5

Водіч Світлана Іллівна

ЗА

6

Глухарєв Олексій Олексійович

ПРОТИ

7

Захаров Ігор Станіславович

ЗА

8

Зінченко Сергій Іванович

УТРИМАВСЯ

9

Нетребко Павло Сергійович

ЗА

10

Петроченко Людмила Володимир

ЗА

11

Родіонова Людмила Володимирівна

ЗА

12

Рудаков Сергій Вікторович

ЗА

13

Рятсеп Світлана Вікторівна

ЗА

14

Скрильник Володимир Григорович

ЗА

15

Усик Олена Іванівна

ЗА

16

Шкітіна Світлана Олександрівна

ЗА

 

 

Секретар Семенівської сільської ради:                                          В.В. Башаріна

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *